Okul Güvenliği, Uyuşturucu ve Uyuşturucuyla Mücadele, Eğitim Kalitesinin Arttırılması Konulu Toplantı
            İlçemizde 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı başlangıcı öncesinde okul güvenliği, uyuşturucu ve uyuşturucu maddeyle mücadele, eğitim kalitesinin arttırılması gündem başlıklarıyla İlçe Kaymakamımız Ercan Öter başkanlığında İlçe Jandarma Komutanımız Erdem Sarıbaş, İlçe Emniyet Müdürümüz Erkan Sönmez, İlçe Müftümüz Özcan Yılmaz, İlçe Gençlik ve Spor Müdürümüz Alaaddin Karagöl, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Durhan Bayşar, İlçe Sağlık Müdürümüz Abdulkadir Kılıçoğlu ve ilçemizde görev yapan tüm okul müdürlerimizin katılımıyla bir toplantı gerçekleşmiştir. İlçe Kaymakamımız Ercan Öter önümüzdeki eğitim ve öğretim yılının öğrencilerimizin mutlu, huzurlu ve güvenli bir şekilde geçirmeleri için başta kaymakamlığımız olmak üzere tüm kurumlarımızın gecesini gündüzüne katarak çalışacağını ayrıca gençlerimizi her türlü kötü alışkanlıktan uzak tutmanın onlara güvenli bir ortam sunmanın bilinciyle çalışmamız gerektiğini belirtti.
            Güvenliği ve huzuru tam olarak sağlanmış olan okullarımızda milli ve manevi değerlerini bilen aidiyet duygusuyla dinine sahip çıkan vatansever gençler yetiştirmenin önemine değinen İlçe Kaymakamımız Ercan Öter tüm gayelerinin vatan yolunda aziz milletimize hizmet etmek olduğunu söyleyerek konuşmalarını tamamladı.
            Toplantı İlçe Kaymakamımız Ercan Öter’in 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının hayırlı olması dilekleriyle kapatıldı.
 

 

Merkez Mahallesi Hükumet Konağı Kat.3 36700 / Kağızman - KARS - T. 0474 351 60 07 - F. 0474 351 62 06 - M. bilgi@kagizman.gov.tr
 
© T.C. KAĞIZMAN KAYMAKAMLIĞI - 2016 Site Dizaynı Kars Valiliği Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır. Güncellenme çalışmaları devam etmektedir.